De Burgerschool is gezond

Dokkum - De Burgerschool Dokkum heeft het vignet Gezonde School behaald. Met het vignet Gezonde School laat wij zien dat onze school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen.

Vanaf nu hangt op de gevel van onze school het logo Gezonde School. Zo kan iedereen op het schoolplein zien dat de Burgerschool een gezonde school is.

Werken aan gezondheid op school loont. Het draagt bij aan betere schoolprestaties, minder schooluitval en een gezondere leefstijl. Zo zorgt de Burgerschool voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én heeft de school aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van haar leerlingen.

Bovendien heeft de school speciale aandacht voor het themacertificaat sport en bewegen. Dagelijks zijn er speelmogelijkheden op het plein en doen de leerlingen dagelijks de daily mile.